Zadaszenia tarasów czyli jak miło zorganizować chwilę w zieleńcu

Poprzez przeszłe lata wielokrotnie musieliśmy zastrzec sobie imprez ogrodowych. Nieustanne pompy odciągały od dłuższych posiadówek na odświeżającym powietrzu. Po skończonej burzy, zalana kostka brukowa też trawa nie skłaniały do powrotu na pole. Ponadprzeciętnie duże temperatury także zniechęcały do wychodzenia się z apartamentu. Wybitnie rzadko warunki pogodowe pozwoliły na swobodne wyjście do ogrodu.

Przestronny, solidny, nie zasłaniający ogrodu. Funkcjonalny taras powstanie przy domu szybciej niż planujecie

Należy zdecydować się na ten krok, tym bardziej, że do Waszej dyspozycji są gotowe do montażu lekkie konstrukcje z poliwęglanu i aluminium Stimeo. Wystarczy stworzyć podłoże oraz dodatkowe drzwi (jeżeli nie przewidzieliście ich podczas budowy domu ) – reszta tarasu dojedzie do was gotowa do montażu. Taras posiada umocniony, aluminiowy stelaż, który w łatwy sposób przytwierdzimy do podłoża. Całość po zamontowaniu nie przesłania krajobrazu, za to całkowicie chroni przed gwałtowną zmianą aury pogodowej. Dzięki zadaszeniu tarasu, przelotny deszcz, nie będzie już powodem aby uciekać do domu.

Taras z ruchomych płyt – wyjątkowa funkcjonalność

Przejrzyste zadaszenia tarasów będą idealną propozycją dla tych, którzy uwielbiają czytać książki delektując się roślinnością, dodatkowo mając pewność, że przelotny deszcz nie przegoni ich do domu. Aby uniknąć błota, tarasy są umyślnie orynnowane. Rozluźniając się w rozkładanym fotelu możemy spoglądać na chmury albo gałęzie drzew – dach tarasu składa się z ruchomych płyt, które w parę minut mogą się otworzyć czy zamknąć. By zapewnić sobie odpoczynek bez piekącego słońca wystarczy do całości budowli dodać ogrodową roletę.

Przywitajcie wiosnę na swoim nowym tarasie

Zadaszony taras zagwarantuje nam, że nadchodząca wiosna i lato będzie okresem głębokiego odpoczynku bez potrzeby uciekania do domu w przypadku zmiany pogody. Żeby cieszyć się nowym tarasem wystarczy stworzyć podłoże, dobrać właściwy rozmiar oraz zamontować gotowe moduły.

Voila!

Jeśli taras jest już przymocowany wystarczy cierpliwie czekać na pierwsze wiosenne promienie słońca.